Здравейте, имам дъщеря на 6 годишна възраст, преди да паднат долните и два млечни зъби отзад поникнаха нови зъби. След това извадихме млечните зъби и постоянните зъби се наместиха на мястото си. Сега отново двата зъба коита са до тях без да са паднали отзад изникват постоянните зъби. Така ли ще продължава? На такава ранна възраст с болка ли ще посреща новите зъби? Няма ли друг метод? Благодаря.

Merhaba, ben Giresun’da yaşıyorum ve kliniginiz hakkında çok iyi duyumlar aldığım için size yazıyorum. Ben tüm dişlerimi zirconium veya daha estetik bir malzemeyle kaplatmak istiyorum. Ayrıca ağzımdaki iki diş, üst üste gelmiş durumda ve bundan çok rahatsızım. Ne gibi bir uygulamayla en kısa yoldan düzeltilebilir? Şimdiden teşekkürler.

Çapraşıklık sebebiyle ya da eskiden yapılmış restorasyonlar gibi estetik açıdan problem yaşayan hastalarımız için sizin de bahsetmiş olduğunuz zirkonyum destekli kronlar veya porselen lamina tekniği ile 7 gün içerisinde daha estetik ve natürel dişler yapılabilmektedir. Sizin dişlerinizin durumuyla ilgili daha net yorum ve çözüm önerebilmemiz için dişlerinizin önden çekilmiş bir fotoğrafını bizimle paylaşabilirsiniz.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Свържете се с нас по телефона или чрез WhatsApp , резервирайте си час за преглед и планирайте своето пътуване.

+90549 414 74 64 +90 216 444 20 60