ONLİNE HIZLI RANDEVU

Diş beyazlatma Fiyatı Ne Kadar?

Günümüz diş hekimliğinde artık estetik faktörlerde ön plana çıkmaya başladı.İnsanlar hijyenik bir ağzın yanında iyi görünen dişler ve gülme özgürlüğü ister oldular. Çoğu insan dişlerinin rengiden şikayetçi olduğundan akıllara gelen ilk şey beyazlatma yöntemleri oluyor bu durumda. Diş beyazlatma işlemleri muayene ortamında hekimler tarafından yapıldığı gibi hasta tarafından evde de uygulanabilinmektedir.

Uygulama yöntemine göre fiyatlarda değişiklikler olmaktadır.Diş beyazlatmanın hekim kontrolünde yapılması en ideal yöntemdir. İnsanlarda genellikle işlem sonrası elde edilen beyazlığın ne kadar süre muhafaza olacağı merak edilir ama bu süre hastaların yeme alışkanlığı ve ağız hijyen korumasıyla doğrudan alakalıdır. Diş beyazlatma için kullanılan malzemeler çok çeşitli olup doku dostu olan onaylı ürünler kullanılması bu noktada en önemli unsurdur.

Diş beyazlatma işlemi klinik ortamında seanslar halinde uygulanmaktadır hastanın hassasiyet derecesine ve isteğine göre bu seanslar çok uzak olmayan zaman dilimlerinde istenildiği kadar tekrarlanabilir. Hastaların dikkat etmesi gereken şeyler işlemden sonraki haftalarda renkli asitli içecekler tüketmemek ve maksimum ağız hijyen korumasını yapmak olacaktır.

Beyazlatma halk arasında dişe zarar verebilecek bir yöntem olarak düşünülmektedir. Ancak bu işlemin kontrollü bi şekilde ve belirli zaman aralıklarında hekim kontrolünde uygulandığında böyle bi sonuç doğurmayacağı bilinmelidir. Beyazlatma genellikle diş taşı temizliğiyle karıştırılan bir yöntemdir. Diş taşı temizliği dişteki lekelerin temizlendiği bir işlemdir,diş beyazlatma ise mevcut diş rengini bir kaç ton açma işlemidir. Beyazlatma daha komplike bir işlem olduğundan fiyatlandırmasıda daha farklı olabilmektedir.

Dt. Volkan Piyade

Randevunuzu hemen almak ve seyahat planınızı oluşturmak için
WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..

0 530 667 67 34 444 20 60