İmplant Markaları

Diş implant uygulamalarındaki başarıyı etkileyen en önemli kriterlerlerden bir diğeri de uygulanan implantın markasıdır. Günümüzde, dünyada ve Türkiye’de uygulanan yüzlerce marka implant vardır. İmplant teknolojisindeki yeni cihazlar sayesinde artık tüm şirketler yeni markalar üretmeye başlamışlardır. Bu durum, markalar arasında ciddi kalite farklarını beraberinde getirir olmuştur. Dünya implant marka listelerinde 1. Sınıf olarak adlandırılan markaların başında ITI ve BRANEMARK markaları gelmektedir. Özellikle Avrupa firmaları piyasada çok başarılı olmuşlardır. Tüm implant cerrahisi uygulamalarında kullanılan bu implant markaları, tedavi sonrası için de çok önemlidir.

İmplant Markaları

Yerli üretim ve uzak doğu menşeili implantlar da implant piyasasında ciddi bir yere sahiptir. Bu nedenle implant diş uygulamasına karar verilmeden önce hangi marka implantın uygulanacağını mutlaka önceden öğrenmeniz önemlidir. İmplant fiyatları da marka seçimiyle belirlenmektedir. Uygulanacak olan implant markasının üretim yeri ve tipi implant diş uygulamasının başarısında önemli rol oynamaktadır. Bu bilgiler ayrıca yıllar sonra bile implantınızın üzerine yeniden kaplama yapılması gerektiğinde kaplamanın hazırlanabilmesi ve uygulanabilmesi için gerekli olacaktır.

AMACIMIZ; herkes için ulaşılabilir ve güvenilir sağlık hizmeti

Ağız ve Diş Sağlığınızla ilgili tüm soruları hekimlerimize sorabilirsiniz.

> Soru Sor > Fiyat Sor > Hızlı Randevu

Randevu ve fiyat bilgisi için şimdi; 444 20 60numaralı telefonumuzu arayabilir, ya da iletisim formu ‘na tıklayarakbize ulaşabilirsiniz.