Merhaba, ben Giresun’da yaşıyorum ve kliniginiz hakkında çok iyi duyumlar aldıgım için size yazıyorum. Ben tüm dişlerimi zirconium veya daha estetik bir malzemeyle kaplatmak istiyorum. Ayrıca ağzımdaki iki diş, üst üste gelmiş durumda ve bundan çok rahatsızım. Ne gibi bir uygulamayla en kısa yoldan düzeltilebilir? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, ben Giresun’da yaşıyorum ve kliniginiz hakkında çok iyi duyumlar aldığım için size yazıyorum. Ben tüm dişlerimi zirconium veya daha estetik bir malzemeyle kaplatmak istiyorum. Ayrıca ağzımdaki iki diş, üst üste gelmiş durumda ve bundan çok rahatsızım. Ne gibi bir uygulamayla en kısa yoldan düzeltilebilir? Şimdiden teşekkürler.

Çapraşıklık sebebiyle ya da eskiden yapılmış restorasyonlar gibi estetik açıdan problem yaşayan hastalarımız için sizin de bahsetmiş olduğunuz zirkonyum destekli kronlar veya porselen lamina tekniği ile 7 gün içerisinde daha estetik ve natürel dişler yapılabilmektedir. Sizin dişlerinizin durumuyla ilgili daha net yorum ve çözüm önerebilmemiz için dişlerinizin önden çekilmiş bir fotoğrafını bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Randevunuzu hemen almak ve seyahat planınızı oluşturmak için
WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin.

+90549 414 74 64 +90 216 444 20 60